Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Žaidimų kūryba Lietuvoje | Tauragė

2022/10/26 @ 13:00 - 15:00

Lietuvos žaidimų kūrėjų asociacija ir Inovacijų Agentūra kviečia į renginį, skirtą plačiau susipažinti su žaidimų kūryba Lietuvoje!

Ar žinojai, kad lietuviški žaidimai kuriami jau daugiau nei 20 metų? Kad mūsų sukurtus žaidimus žaidžia šimtai milijonų žmonių visame pasaulyje? Kad žaidimų kūryba apima daugybę veiklos sričių, tad prie jų gali prisidėti įvairių įgūdžių turintys ar norintys jų įgyti kūrėjai?

Ričardas Jaščemskas ir Nora Navardauskaitė iš Lietuvos žaidimų kūrėjų asociacijos pasidalins naujausia informacija apie tai, kas vyksta Lietuvos žaidimų kūrėjų padangėje, kas ir kokius žaidimus kuria, kokie renginiai organizuojami ir kur galima pasimokyti įvairių GameDev disciplinų. Gediminas Tarasevičius, žaidimų kūrimo studijos No Brakes Games (garsiojo žaidimo Human Fall Flat kūrėjai) vadovas Vilniuje, papasakos apie studijos veiklą, kūrybinius procesus ir kasdienius darbus.

Susitikime spalio 26 dieną Tauragės bendradarbystės centre „Spiečius” (Dariaus ir Girėno g. 22, II a.)!

Renginį organizuoja Lietuvos žaidimų kūrėjų asociacija, renginio partneris – Inovacijų Agentūra, veiklą iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba.

Informacija

Data:
2022/10/26
Laikas:
13:00 - 15:00
Renginys kategorija:
Interneto svetainė:
https://www.eventbrite.com/e/zaidimu-kuryba-lietuvoje-taurage-tickets-444514864927

Vieta

Spiečius, Tauragė
Dariaus ir Girėno g. 22
Tauragė, 72255 Lietuva
+ Google žemėlapis
Peržiūrėti Vieta svetainę