TutoTOONS ieško praktikanto!

Logo_1024

UAB „Edukacinės sistemos“ (www.apix.lt) skubiai ieško jauno ir entuziastingo žmogaus, norinčio įgyti patirties mobiliųjų žaidimų kūrimo ir leidybos srityje. Siulome nemokamą praktiką startup’e TutoTOONS (www.tutotoons.com) su galimybe įsidarbinti.

Apie TutoTOONS
Naudodamasis TutoTOONS platforma, kiekvienas kūrybingas žmogus gali kurti savo mobiliuosius žaidimus be programavimo žinių. Su TutoTOONS sukurti žaidimai patalpinami ir gali būti atsisiunčiami iš pagrindinių mobiliųjų programėlių parduotuvių, o žaidimų autoriai turi galimybę užsidirbti iš savo kuriamų žaidimų.

Nuo 2014 m. pradžios TutoTOONS išleido daugiau nei 50 žaidimų, kuriuos sukūrė žmonės iš viso pasaulio. Šiuo metu TutoTOONS žaidimai sulaukia 1 mln. atsisiuntimų per mėnesį ir yra žaidžiami 150 000 žaidėjų per dieną.

Praktikos aprašymas:
Mobiliųjų žaidimų patalpinimas didžiausiose mobiliųjų žaidimų parduotuvėse (Apple App Store, Google Play ir Amazon) ir kitos su žaidimų leidyba susijusios užduotys (pvz., žaidimų reklaminių kampanijų valdymas ir analizė).

Praktikos metu sudaromos visos galimybės mokytis ir tobulėti. Praktika atliekama įmonėje (Vytauto pr. 32-305 Kaunas), pagal pageidavimą – namuose. Praktika laisvai derinama su studijomis.

Reikalavimai:
puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai
geros anglų kalbos skaitymo ir rašymo žinios

Privalumai:
patirtis kuriant tekstus (aprašymus) anglų kalba
grafikos/video maketavimo patirtis

Pastaba: jei turi grafikos/video maketavimo įgūdžių, patirties ar tiesiog nori to išmokti, į praktiką galime įtraukti ir žaidimų reklamai skirtos grafikos/video kūrimo užduotis.

Siūlome:
kūrybišką ir dinamišką darbą prie inovatyvios žaidimų kūrimo platformos,
visas galimybes realizuoti ir tobulinti su studijomis ir darbu susijusius gebėjimus,
jauną kolektyvą, linksmą ir draugišką atmosferą darbo vietoje,
stalo futbolą darbo pertraukėlių metu,
galimybę įsidarbinti po praktikos.

Jei susidomėjai, kreipkis el. paštu mant.kavaliauskas@gmail.com (subject: Praktika).

Comments are closed.